Hakkımızda

Bizler www.dezenfeksiyon.net olarak yaklaşık 5 yıldır ORTAM DEZENFEKSİYONU UYGULAMALARI sektöründe faaliyetlerimizi yoğun bir tempoda sürdürmekteyiz. Dünya ekonomisini felce uğratan, gündelik yaşamı durma noktasına getiren ve ciddi kayıplara neden olan Corona virüs ile birlikte ülkemizde de ORTAM DEZENFEKSİYONU UYGULAMALARI stratejik bir önem kazanmıştır. Corona Virüs yanında H1N1 ( domuz gribi formları ), verem, tifo, hepatit, el ayak hastalığı gibi çeşitli rahatsızlıklar, KİŞİSEL ve ÇEVRESEL TEDBİRLERİN Pandemi dönemi ve sonrasındaki günlük normalleşme sürecinde hassasiyetle ele alınması gerekliliğini ortaya koymaktadır. Bu riskleri en aza indirgeyebilmek için bireysel-toplumsal yaşam alanları içerisinde yer alan tüm kapalı mekanların periyodik olarak ( ayda bir defa ) DEZENFEKTE edilmesi önerilmektedir.

Ortam Dezenfeksiyonu Uygulamalarında vazgeçilemez iki prensip bulunmaktadır ;

••• SON TEKNOLOJİ NİTELİKLİ CİHAZLARLA 5-6-7-8-9 mikron ( Havada asılı kalabilme prensibi, kuru buhar formunda ) İŞLEM YAPILMALI ( 20 gün üzeri etki )

••• % 100 VEGAN, EKOLOJİK ve BİTKİ ÖZLERİNDEN ELDE EDİLEN GÜMÜŞ İYONLU DEZENFEKTAN KULLANILMALIDIR

Uygulama öncesi ; kullanılacak olan Dezenfektanın MSDS, Mikrobiyolojik ve Virüsidal Test Raporlarını mutlaka isteyiniz !!!

NİTELİKLİ OLMAYAN BASİT CİHAZLARLA PÜSKÜRTME ŞEKLİNDE YAPILAN DEZENFEKSİYON UYGULAMALARININ ETKİNLİĞİ SADECE 3-4 SAAT İLE SINIRLIDIR !!!

Misyonumuz

Kendi sektörümüzde fark yaratan müşterilerimizin güven duyacağı en kaliteli hizmeti sunabilen ve çalışanlarımızında keyifle emek harcadıkları bir iş sistemi yaratabilmektir.

vizyonumuz

Doğru ve güvenilir ortam dezenfeksiyonu uygulamaları ile insanların sağlıklı yaşam standardını en üst seviyeye taşımak ve bunu sürdürülebilir hale getirip bilinçlendirmektir.